ATF DEX III H
“převodový olej pro automatické převodovky a posilovače řízení”

Carlson ATF DEX III H - převodový olej pro automatické převodovky a posilovače řízení

Carlson® ATF DEX III H je olej červené barvy určený k použití v automatických převodovkách a hydraulických spojkách osobních a nákladních automobilů. Je vhodný i k použití v manuálních převodovkách, posilovačích řízení a v hydraulických soustavách, ve kterých se vyžaduje použití oleje typu ATF.

Olej Carlson® ATF DEX III H je určen i pro automatické převodovky Ford vyrobené v letech 1983 až 1996, pro které se vyžaduje olej ATF Ford MERCON. Nepoužívat tam, kde je požadovaný olej specifi kace MERCON® V, MERCON® SP nebo DEXRON® VI. Obsahuje směs vysoce rafi novaných ropných frakcí (základového oleje) a zušlechťujících přísad. Při výměně oleje nebo jeho doplňování dodržujte pokyny výrobce motorového vozidla. Skladovatelnost v originálním nepoškozeném obalu, chráněném před povětrnostními vlivy při teplotách +5 °C až +25 °C, minimálně 4 roky od data výroby uvedeném na obalu.

olej červené barvy určený k použití v automatických převodovkách a hydraulických spojkách

vhodný i k použití v manuálních převodovkách, posilovačích řízení a v hydraulických soustavách

odpovídá specifikaci ATF Dexron III H, kompatibilní se specifikací ATF Ford MERCON

odpovídá normám Dexron III-H, Ford MERCON, MAN 339 Typ Z1 / MAN Typ V1, ZF TE-ML 04D, 14A, 17 C, Voith 55.6335.xx, Volvo 97341 (STD 1273.41), Allison C-4, Allison TES 389

zakoupíte v e-shopu Filson Store E-shop

výkonnost
odolnost
tekutost
oblíbenost

Co říkají naši zákazníci

POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM KVALITNÍMI PRODUKTY

Balení produktu Carlson ATF DEX III H

Art.Nr. EAN Balení Obal
33.362 8591522333629 1l Balení 1l